2.Díl Nový a ještě novější začátek

27. srpna 2011 v 16:18 |  PovídkaNásledující den se ve škole Hatori neukázal. Další den také ne a pár dní potom též ne. Až skoro za týden se ukázal, ale se zlomenou rukou. Bez pozdravu a bez podívaní na Chiya se vedle něj usadil, koukal z okna. ,,Hej Hatori, co se stalo?" Ten se na něj ani nepodíval. ,,No tak Hatori…" Nalepil se na něj trochu hlavou. ,,Nech mě být!" Řekl opovrhovaným hlasem Hatori. On se celý zmatený od něj vzdálil. Vůbec nechápal, co se děje. Bylo to jako první den, když ho uviděl. Celý den se na něj ve škole nepodíval ani neusmál. Později když odcházely ze školy a Chiyo si dával své boty, zatáhl Hatoriho za roh. ,,Co se děje? Že jsi takový? Nic jsem ti přeci neudělal." Hatori se na něj ani nedíval. Nemohl, jen mu to vhánělo slzy. ,,Nemohu, to prostě nejde. Když budu s tebou, bude to čím dál jen horší. A to já nechci." ,,Ale Hatori, já ti přeci řekl, že tě ochráním. A mé slovo platí." Chytil Hatoriho za bradu a díval se mu přímo do očí. ,,Ale já nechci, aby i tobě ublížily, Chiyo." Chiyo jen zakroutil hlavou ,,Hatori, Hatori o mě se nemusíš vůbec bát." On se jen podíval na bokem a začaly mu slzet. ,,Bojím se a moc, protože…. protože…" Chiyo nadzvedl jedno obočí a koukal na Hatoriho, pomalu se k němu přibližoval. ,,Protože co?" Hatori se rozbrečel ,,Protože jsem se do tebe zamiloval…." Chiyo se jen na něj usmál a naklonil se k jeho uchu a šeptl mu ,,Já také, já také a proto tě ochráním"
Hatori se pomalu sesunul na zem, ale Chiyo ho chytil a zvedl. Opět ho vzal do náruče a nesl ze školy. Venku ho usadil na nejbližší lavičku. Byla ve školním parku kde i tak chodilo dost lidí. Byla pouze teprve 2 roky otevřená i pro veřejnost. Chiyo si nachvíly odskočil. Za chvilku se, ale vrátil zpátky a držel 2 kornouty zmrzliny. Jeden podal Hatorimu. ,,Na tady máš." Usmál se na něj. Hatori si ho vzal a začal lízat. Chiyo se usadil vedle něj. Koukal se na mraky, ale i na Hatoriho (,,Heh, to jsem to dopracoval. Zase jsem začal to, co jsem nechtěl. Už se vážně nekontroluji.") Podíval se na Hatoriho a olízl zmrzlinu. Hatori dojedl zmrzlinu a též Chiyo, ale Hatorimu ještě kousek zůstal na rtu. Chiyo si toho všiml, naklonil se k němu. Olízl mu zbytek zmrzliny. Hatori se celý odvrátil a začal červenat. Mírně, ale koutky očí na něj koukal. Chiyo to věděl a chytil ho za bradu a políbil. Hatori celý jím omámený se nechal, vůbec mu nebránil. Ikdyž věděl, že on je starší.
,,Chi, chi hrdličky se cukrují." Chiyo od Hatoriho zvedl hlavu a uviděl ty tři kluky, kteří ho předtím zbyli. ,,Přišly jste si pro přídavek?!" Koukal na ně až vražedně. ,,To ne, ale přišly jsme ti říct, že svou milovanou děvku brzy ztratíš a to na dobro." Potom všichni zmizely. Hatori sklopil hlavu a rozbrečel se, opřel se o Chiya. Ten se na něj podíval a hladil ho ve vlasech. ,,Co tím myslely, Hatori?" Podíval se na něj z uplakanou tváří. ,,Tenhle rok jsem tu na posled, má rodina. Můj bratr, všeci se stěhujeme z Japonska pryč." Chiya to dost zarazilo, chytil ho pevně. ,,A kam?" ,,To já sám nevím. Vím… vím, jen, že daleko." Rozbrečel se ještě víc. ,,Ne, já tě nenechám odejít. Budu o tebe bojovat!"
Hatoriho ho chytil kolem pasu a brečel víc a víc. Chiyo ho jen hladil ve vlasech. Už se pomalu stmívalo. Lampy se rozsvítily a v parku už skoro nikdo nebyl. Proto musely odejít, brána se měla zavřít. Chiyo nešel Hatoriho zavést domů, ale on šel sním k němu.
Když Chiyo odemykal dveře Hatori ho chytil kolem pasu, ten ho jen pohladil a usmál se na něj. Uvnitř mu řekl ať se posadí na pohovku. Hatorimu se hned vybavilo to jak tam byl poprvé. Celý pomlácený a zraněný. Chiyo měl vlastně malý byt a tak měl kuchyň a obývák s postelí dohromady. Jen pro koupelnu, záchod a pracovnu měl jinou místnost.
Hatori si všimnul na posteli dámské sukně. Trochu znervóznil. Když Chiyo přišel k němu a postavil čaj na stůl, tak se rovnou na rovinu zeptal. ,,Co je tohle?!" Ukázal na sukni na posteli. Chiyo se jen usmál ,,Co, chceš si ju vyzkoušet?" Hatori polkl ,,Jasně, že…. Ne!!!" ,,Ale já ji koupil pro tebe." Koukl nenápadně stranou a červenal se. Hatori vstal a sundal si kalhoty, potom si nasadil sukni. ,,Tak co, líbí?" Celý se červenal a díval na zem. Chiyo se postavil a šel k němu ,,Jasně, že líbí." Dal mu do vlasů ještě čelenku. ,,Po…počkej?!" ,,Co pak se děje? Nelíbí se ti to?" Chytil Hatoriho za bradu. ,,N…ne to jsem neřekl, ale…" Červenal se ještě více než předtím ,,…teď vypadám jako holka" Chiyo se jen usmál. ,,Já vím a to tě ochrání. Teďka budeš do školy chodit jako děvče." Políbil ho a rukou mu zajel pod triko. Začal ho hladil. Pomalu ho povalil na postel kde ho ještě pomaleji vysvlíkal.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Keito-sempai Keito-sempai | Web | 28. srpna 2011 v 9:18 | Reagovat

oh to je krásný... chtělo by to pokračování...:D fakt moc hezký<♥w♥>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama